X
تبلیغات
ستاره ای به نام سها - فال مرگ


ستاره ای به نام سها

دیونه خونه ای برای تمام ستاره های تنها

متولدين خرداد ماه:

شما مرگ سريع و خونباري خواهيد داشت. به طوري که خون شما تا شعاع يک متري تان را رنگين خواهد کرد! (برايتان متأسفيم!) شما مايه ي سرافکندگي بقيه ي متولدين ماه هاي ديگر هستيد. چون بلد نيستيد مراقب خودتان باشيد و بر خلاف همه ي آنها مرگ سريعي خواهيد داشت. نفرين ما همواره پشتوانه ي شماست... موفق باشيد!


متولدين تير ماه:

خوشبختانه يا بدبختانه مرگ شما به همراه توده ي فشرده اي از آتش و جوي رقيق و هوايي صاف تا کمي طوفاني خواهد بود. نظرتان در مورد برشته شدن چيست؟ اگر خوشتان نمي آيد اظهار تأسف مي کنيم و مي گوييم که همين اتفاق هم خواهد افتاد! اميدواريم از آن لذت ببريد... (به نظر شما کباب انسان چه مزه اي است؟ من که فکر نمي کنم جالب باشد!)


متولدين مرداد ماه:

به متولدين اين ماه مژده مي دهيم که مرگي شيرين و آرام و بدون درد خواهند داشت. متأسفانه به خاطر تولد نويسنده ي اين مطلب در ماه مرداد از به خاک و خون کشيدن متولدين اين ماه معذوريم!! پس از مرگ پروانه اي و شاعرانه ي خود لذت ببريد! (جداً برايتان بهترين و شيرين ترين مرگ ها را آرزومنديم!)


متولدين شهريور ماه:

مرگ شما تهوع آورترين مرگ ممکن است. چه کسي فکر مي کرد که شما در آخر دست به خودکشي اي بدين شکل بزنيد؟ (واقعاً به وجود شما افتخار مي کنيم!!) شما را درحالي پيدا مي کنند که دل و روده ي خود را بيرون کشيده ايد و در حال.... درحال.... درحال.... (اَه ه ه ه ه) درحال خوردن و جويدن آن هستيد! مزه ي آن چه طور است؟!


متولدين مهر ماه:

به دليل اينکه در ماه نحسي به دنيا آمده ايد (چون ماه شروع مدارس و دانشگاه ها است) فجيع ترين و مشمئز کننده ترين مرگ را در وحشتناک ترين شرايط خواهيد داشت. مرگ شما به دست دبيران و استاداني خواهد بود که از آنها متنفريد... آنها درکمال آرامش و رضايت فراوان شما را به سيخ کشيده و بقيه ي شاگردانشان را به خوردن گوشت کبابي شما دعوت خواهند کرد. اما نا واردي آنها در طبخ کباب شما را زغال خواهد کرد ...

متولدين آبان ماه:

شما به شکل بسيار توپ و باحالي خواهيد مُرد! تا به حال فيلم «عروسک شيطان» را ديده ايد؟ اگر نديده ايد به هيچ عنوان آن را از دست ندهيد چون سرنوشت شما به آن پيوند خورده است. شما به قتل خواهيد رسيد و جسدتان تکه تکه خواهد شد. قاتلين شما (که خدايشان بيامرزد و هميشه موفق و مؤيد باشند) اعضاي بدن شما را به جسد ديگري پيوند خواهند زد و از شما عروسکي شيطاني براي قتل عام مردم خواهند ساخت. از تجربه فوق العاده تان لذت ببريد!...


متولدين آذر ماه:

علاقه ي شما به پيوستن به خون آشام ها دست آخر کار دستان خواهد داد. و اگر هم علاقه اي نداريد بازهم به اين سرنوشت شوم دچار خواهيد شد. تا به حال اسم "Happy tree friends" به گوشتان خورده است؟ شما در شب هالُوين درحالي که لبخندي گَل و گشاد و شيرين بر لبان سرختان نشسته است به شيوه اي مانند شخصيت هاي " Happy tree friends" خواهيد مُرد. پس از مرگ خون آشام ها شما را به زندگي باز خواهند گرداند تا زندگي تان را با مِک زدن خون مردم زيبا و رنگين کنيد!


متولدين دي ماه:

شما به شکل قنديل بسته و يخمکي خواهيد مُرد. و هنگام مرگ قلب درحال تپشتان در دستانتان قرار دارد. پاهايتان به فاصله ي نيم متر از بدنتان افتاده اند و دستانتان تنها روي هم چهار انگشت دارند. اگر دنبال بقيه ي انگشتانتان هستيد مي توانيد به معده ي آدمخواري که زحمت نوش جان کردن شما را کشيده مراجعه کنيد و از اين تجربه ي شگفت انگيز لذت ببريد!


متولدين بهمن ماه:

شما هم مرگی زیبا همراه گل و بلبل شمع وپروانه همراه دارید (به خاطر اینکه معشوق این نویسنده متولد این ماه هست از به خاک و خون کشیدن ایشون هم معذوریم)


متولدين اسفند ماه:

چون شما متولد آخرين ماه سال هستيد و در آستانه ي شروع تعطيلات شيرين سال نو هم مي باشيد و همچنين به خاطر خوشحالي بي حدو حساب ما از اين موضوع (که مدتي راحت و آسوده به قتل مردم مي پردازيم) تصميم داريم که خودمان به سراقتان آمده و شما را به نيش بکشيم. گوشتتان نوش جانمان و خونتان گواراي وجودمان! سال نوي رقت انگيزي را براي خانواده ي شما آرزو مي کنيم!!!

یکشنبه شانزدهم مرداد 1390| 14:39 |soha| |


[-Design-]مرجع کد اهنگ